MIÓD Z MALINAMI PUCER - aktualności

11.06.2012

Pierwsze Targi Regionalia 2012

Ponad 100 wystawców z Polski i zagranicy zaprezentowało ofertę produktów lokalnych i ekologicznych podczas pierwszych Targów Produktów Regionalnych „Regionalia”. Wśród licznych propozycji można było znaleźć szeroki wybór żywności ekologicznej i organicznej, produkty tradycyjne, wyroby rzemieślnicze, stroje i akcesoria związane z modą inspirowaną folklorem, a także kosmetyki naturalne. Podczas wydarzenia nie zabrakło degustacji regionalnych produktów, pokazów kulinarnych i związanych z modą. Targi Regionalia 2012 odbyły się w dniach 20-22 kwietnia w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie.

Podczas Targów zwiedzający mogli poznać różnorodne wyroby regionalne z Polski i ze świata. Oprócz ciekawych propozycji na stoiskach, na zwiedzających Targi Regionalia czekały też różnorodne atrakcje. Multijęzykowa Szkoła Food for Friends przygotowała cykl interaktywnych pokazów tworzenia innowacyjnych dań z produktów regionalnych i sezonowych, czyli niecodzienne połączenia i zabawa formą, zakończona smakowitą degustacją. Wśród produków wykorzystanych w niecodziennych przysmakach znalazły się oczywiście miody z Pasieki Pucer.

Na odwiedzających czekały liczne konkursy z nagrodami w postaci reginalnych przysmaków. Wśród fundatorów nagród znalazła się m.in. Pasieka Pucer.

 


Dane teleadresowe

 

Pasieka Pucer Dariusz Pucer


Pastwiska 7
11-410 Barciany

tel. 508381243, 508381244

www.pasiekapucer.pl

www.pasiekapucer.eu

e-mail: pasiekapucer@wp.pl

Obraz może zawierać: tekst

Liczba odwiedzin: 304290

Pasieka PUCER, miód, miód z poziomkami, miód lipowy, miod, pucer, miód spadziowy, bartnik