MIÓD Z MALINAMI PUCER - aktualności

11.06.2012

Miód - naturalnie tradycyjny

Na olsztyńskiej starówce odbył się w sobotę 9 czerwca kiermasz tradycyjnej i regionalnej żywności. Można było kupić chleby, sery twarogowe, ryby, wędliny i miody.

Coraz więcej z nas zamiast robić zakupy w supermarkecie woli korzystać z oferty członków Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Warmii Mazur i Powiśla. Wędliny, miód, świeże pieczywo i ciasta - wszystko naturalne, swojskie i po prostu pyszne. Żywność regionalna to jeden z żywieniowych trendów ostatnich lat.

Tradycja i najwyższa jakość. Te określenia najlepiej charakteryzują wyroby członków Dziedzictwa Kulinarnego. Produkty przygotowywane ręcznie. Tu liczy się jakość a nie ilość, a to przekłada się na zadowolenie klienta.

Wielu tęskni za tradycyjnymi sposobami przyrządzania i smakami, które przypominają te z dzieciństwa.
- Tak jak kiedyś u mojego dziadka na wsi, który miał pasiekę. Ten smak do mnie wrócił – mówi jedna z naszych Klientek o miodach z Pasieki Pucer.

Idea kiermaszu jest prosta. Oprócz walorów turystycznych regionu, chwalić możemy się także tradycyjną żywnością. Wspierając tym samym rodzimych producentów, dla których - bardziej niż zysk - liczy się zadowolenie klienta.Dane teleadresowe

 

Pasieka Pucer Dariusz Pucer


Pastwiska 7
11-410 Barciany

tel. 508381243, 508381244

www.pasiekapucer.pl

www.pasiekapucer.eu

e-mail: pasiekapucer@wp.pl

Obraz może zawierać: tekst

Liczba odwiedzin: 304290

Pasieka PUCER, miód, miód z poziomkami, miód lipowy, miod, pucer, miód spadziowy, bartnik