MIÓD Z MALINAMI PUCER - aktualności

23.10.2012

Miód z poziomkami wśród nagrodzonych certyfikatem "Dobry produkt - wybór ekspertów" .

V Forum Rynku Spożywczego i Handlu było największą w Polsce konferencją dedykowaną sektorowi spożywczemu oraz handlowemu - 2 dni, 13 debat, 80 panelistów, ponad 1000 gości. To doroczne spotkanie przedstawicieli przedsiębiorstw producentów, przetwórców i dystrybutorów żywności w Polsce, a także sieci handlowych. Konferencja organizowana była przy współudziale organizacji branżowych, przedstawicieli rządu oraz osób mających realny wpływ na zmiany w sektorze spożywczym i handlu w Polsce.

Na zakończenie pierwszego dnia Forum odbyła się wieczorna Gala podczas której wręczone zostały Nagrody Rynku Spożywczego oraz certyfikaty Dobry Produkt - Wybór Ekspertów. Gala, którą poprowadziła prezenterka telewizyjna Anna Popek była okazją nie tylko do nagrodzenia wyróżniających się przedsiębiorców, ale także do nawiązania kontaktów, przeprowadzania spotkań i rozmów z dystrybutorami, producentami i dostawcami w niezobowiązującej atmosferze.

Grupa PTWP SA, wydawca magazynu Rynek Spożywczy oraz portali portalspozywczy.pl i dlahandlu.pl, wspólnie z Polską Organizacją Handlu i Dystrybucji przyznała już po raz trzeci firmom z branży żywnościowej certyfikaty "Dobry produkt - wybór ekspertów".

Oprócz przedstawicieli redakcji oraz POHiD w skład jury, które wyłoniło nagrodzone produkty i firmy, wchodzą także doc. dr Urszula Kłosiewicz-Górecka, zastępca dyrektora ds. Koordynacji Badań Instytut Badań Rynku, Konsumpcji i Koniunktur; Andrzej Wojciechowicz, szef firmy doradczej FMCG Business Consulting oraz Agnieszka Sora, dyrektor zarządzający, GfK Polonia Sp. z o.o.
Nagrody, wspólnie z Edytą Kochlewską, redaktor naczelną serwisu dla handlu.pl i zastępczynią redaktora naczelnego "Rynku Spożywczego" oraz Łukaszem Stępniakiem, redaktorem naczelnym "Rynku Spożywczego" i serwisu portalspozywczy.pl, wręczyła Renata Juszkiewicz-Ciechońska, prezes zarządu Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji i dyrektor przedstawicielstwa Metro Group w Polsce.
Wyróżnienia mają postać certyfikatów, które producenci i/lub dystrybutorzy mogą przez rok eksponować na opakowaniach nagrodzonych produktów. Celem nagród, przyznawanych w sześciu kategoriach, jest popularyzacja i promocja najlepszych produktów spożywczych, które wyróżniają się jakością, innowacyjnością, sposobem opakowania, i które znajdują największe uznanie u klientów.
Certyfikaty przyznano w kilku kategoriach: jakość produktu, produkt innowacyjny, funkcjonalność opakowań i design, produkt regionalny i produkt zagraniczny.
W kategorii Produkt regionalny wręczono dwa certyfikaty. Pierwszy otrzymało piwo Pszeniczniak z Browaru Amber, a odebrał go Marek Skrętny, dyrektor ds. marketingu firmy. Drugi trafił do rąk Małgorzaty Pucer, właścicielki firmy Pasieka PUCER z Pastwisk k. Barcian za Mazurski miód akacjowy z poziomkami firmy Pasieka Pucer.


Dane teleadresowe

 

Pasieka Pucer Dariusz Pucer


Pastwiska 7
11-410 Barciany

tel. 508381243, 508381244

www.pasiekapucer.pl

www.pasiekapucer.eu

e-mail: pasiekapucer@wp.pl

Obraz może zawierać: tekst

Liczba odwiedzin: 304290

Pasieka PUCER, miód, miód z poziomkami, miód lipowy, miod, pucer, miód spadziowy, bartnik