MIÓD Z MALINAMI PUCER - aktualności

07.06.2013

Miody z Pasieki PUCER wyróżnione znakiem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi „Poznaj Dobrą Żywność”.

Z przyjemnością informujemy, że marka Pasieka PUCER otrzymała wyróżnienie przyznawane przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi „Poznaj Dobrą Żywność”
Oznaczenie znakiem jakości PDŻ - Poznaj Dobrą Żywność jest informacją, o wysokiej i stabilnej jakości produktu żywnościowego, doskonałych walorach smakowych i zdrowotnych oraz ma na celu podnoszenie zaufania konsumenta do tego wyrobu. Oznaczenie to ma celu pomaganie konsumentom w wyborze artykułów rolno-spożywczych spełniających najwyższe kryteria i jakość handlową. Tym samym realizowany jest cel polityki wspólnotowej, polegający na poszerzaniu obszaru wysokiej jakości i różnorodności żywności na wewnętrznym rynku Unii Europejskiej.

Znak PDŻ - Poznaj Dobrą Żywność jest przyznawany tylko wyrobom, które spełniają kryteria, opracowane przez Kolegium Naukowe ds. jakości produktów żywnościowych. Produkty którym nadano znak podlegają nadzorowi i urzędowej kontroli oraz posiadają pozytywną opinię Głównego Inspektora Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych.

Miód wielokwiatowy, Miód spadziowy oraz Mazurski miód akacjowy z poziomkami to produkty z naszego asortymentu, którym decyzją Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi nadano znak.

 

 Dane teleadresowe

 

Pasieka Pucer Dariusz Pucer


Pastwiska 7
11-410 Barciany

tel. 508381243, 508381244

www.pasiekapucer.pl

www.pasiekapucer.eu

e-mail: pasiekapucer@wp.pl

Obraz może zawierać: tekst

Liczba odwiedzin: 304289

Pasieka PUCER, miód, miód z poziomkami, miód lipowy, miod, pucer, miód spadziowy, bartnik