MIÓD Z MALINAMI PUCER - aktualności

18.06.2013

Jubileuszowy – X Piknik PDŻ

W dniu 15 czerwca w ogrodach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbył się kolejny już piknik organizowany przez MRiRW - Poznaj Dobrą Żywność.
Wszyscy producenci, którzy otrzymali znak jakości PDŻ mieli szansę w tym dniu promować po raz kolejny swoje wyroby. Pasieka PUCER po raz pierwszy zaprezentowała miody ze znakiem Poznaj Dobrą Żywność.

Głównym celem programu PDŻ jest kreowanie pozytywnego wizerunku artykułów rolno-spożywczych wysokiej jakości. Znak Poznaj Dobrą Żywność informuje konsumentów o tym, że wybrany przez nich produkt jest wytworzony ze sprawdzonych surowców i posiada prawidłowe oznakowanie. Umieszczany na opakowaniu, ma ułatwiać odszukanie produktu wysokiej jakości, bezpiecznego i smacznego wśród wielu innych na sklepowych półkach.

Znakomita atmosfera Pikniku, znana już od dziesięciu lat oraz wspaniała pogoda sprawiły, że na gościnne tereny SGGW ściągnęły tłumy zwiedzających i imprezę należy zaliczyć do udanych.

Składamy serdeczne podziękowania, wszystkim klientom, którzy podczas pikniku okazali wiele zainteresowania i sympatii dla marki Pasieka PUCER.

Dane teleadresowe

 

Pasieka Pucer Dariusz Pucer


Pastwiska 7
11-410 Barciany

tel. 508381243, 508381244

www.pasiekapucer.pl

www.pasiekapucer.eu

e-mail: pasiekapucer@wp.pl

Obraz może zawierać: tekst

Liczba odwiedzin: 304289

Pasieka PUCER, miód, miód z poziomkami, miód lipowy, miod, pucer, miód spadziowy, bartnik