MIÓD Z MALINAMI PUCER - aktualności

16.06.2014

Piknik Poznaj Dobrą Żywność – rodzinne święto polskiej żywności.

W ostatni weekend odbył się organizowany przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi XI Piknik Poznaj Dobrą Żywność, który stał się świętem polskiej żywności. W ogrodach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie przygotowano prezentacje i degustacje polskich produktów wyróżnionych prestiżowym znakiem „Poznaj Dobrą Żywność” oraz żywności wytwarzanej w krajowych i unijnych systemach jakości.
W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele korpusu dyplomatycznego, świata biznesu i polityki oraz mediów. Wśród wystawców znalazło się stoisko Pasieki PUCER, które było tłumnie oblegane przez miłośników miodu.
Program PDŻ jest doskonale rozpoznawany przez polskich, ale coraz częściej, także przez unijnych konsumentów. PDŻ jest znakiem, który świadczy o tym, że wyróżniona nim produkt charakteryzuje się wysoką jakością. Głównym celem programu PDŻ jest kreowanie pozytywnego wizerunku artykułów rolno-spożywczych wysokiej jakości. Znak Poznaj Dobrą Żywność informuje konsumentów o tym, że wybrany przez nich produkt jest wytworzony ze sprawdzonych surowców i posiada prawidłowe oznakowanie. Umieszczany na opakowaniu, ma ułatwiać odszukanie produktu wysokiej jakości, bezpiecznego i smacznego wśród wielu innych na sklepowych półkach.

Dane teleadresowe

 

Pasieka Pucer Dariusz Pucer


Pastwiska 7
11-410 Barciany

tel. 508381243, 508381244

www.pasiekapucer.pl

www.pasiekapucer.eu

e-mail: pasiekapucer@wp.pl

Obraz może zawierać: tekst

Liczba odwiedzin: 304287

Pasieka PUCER, miód, miód z poziomkami, miód lipowy, miod, pucer, miód spadziowy, bartnik