MIÓD Z MALINAMI PUCER - aktualności

23.09.2014

Nasza kobieta Ambasadorką Przedsiębiorczości Kobiet w Polsce.

Już po raz trzeci fundacja Ambasada Przedsiębiorczości Kobiet przyznała 100 certyfikatów zasłużonym kobietom sukcesu. Właścicielka Pasieki PUCER otrzymała tytuł Ambasadora Przedsiębiorczości Kobiet w 2014 roku.

Projekt powstał jako odpowiedź na działalność Komisji Europejskiej i jej projektu Europejska Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet. Podczas selekcji kandydatek Fundacja brała pod uwagę trzy główne kryteria. Po pierwsze, Ambasadorka musi prowadzić własną firmę, mieć doświadczenie w zarządzaniu i przestrzegać zasad standardów etycznych w biznesie.

Kolejnym warunkiem są wyróżniające ją cechy przywódcze, jej aktywność społeczna oraz chęć dzielenia się wiedzą i umiejętnościami. Dodatkowo, kandydatka musi wyrazić zamiar zaangażowania się w popularyzację idei przedsiębiorczości wśród kobiet i pomóc co najmniej jednej osobie rozwijać własną firmę.

Co roku, na podstawie rekomendacji z różnych środowisk oraz organizacji pozarządowych, fundacja zaprasza do współpracy 100 kobiet, które zgodnie z hasłem przewodnim „Odniosłaś sukces – bądź wzorem dla innych” deklarują współpracę w zakresie promowania przedsiębiorczości.

Stąd tegoroczna nominacja Małgorzaty Pucer - założycielki i współwłaścicielki Zakładu konfekcjonowania i przetwórstwa miodu Pasieka PUCER w Pastwiskach k/Barcian.

Wręczenie certyfikatu odbyło się 19 września b.r. w hotelu SHERATON w Warszawie podczas Gali Przedsiębiorczość i Innowacje 2014 poprzedzonej konferencją "Przedsiębiorczość Kobiet i Edukacja dla Przyszłości", odbywającej się w Pałacu Wilanów.

Wsród uhonorowanych pań znalazły się także Jolanta Kwaśniewska, Magda Gessler, Omena Mensah, Mariola Bojarska – Ferenc, Małgorzata Potocka  oraz wiele innych kobiet ze świata biznesu i nauki. Pani Małgorzata zapytana o swoją nominację powiedziała:

Byłam ogromnie zaskoczona kiedy otrzymałam maila z nominacją. Nie mniej jednak poczułam się bardzo zaszczycona i wyróżniona. Nie codziennie otrzymuje się takie wyróżnienie w tak doborowym gronie.”
Fot. W. Urbańczyk

Dane teleadresowe

 

Pasieka Pucer Dariusz Pucer


Pastwiska 7
11-410 Barciany

tel. 508381243, 508381244

www.pasiekapucer.pl

www.pasiekapucer.eu

e-mail: pasiekapucer@wp.pl

Obraz może zawierać: tekst

Liczba odwiedzin: 304286

Pasieka PUCER, miód, miód z poziomkami, miód lipowy, miod, pucer, miód spadziowy, bartnik