MIÓD Z MALINAMI PUCER - aktualności

21.02.2012

Miód lipowy - IV certyfikacja 'Doceń polskie' za nami.

1 lutego w krakowskim hotelu Swing miała miejsce IV certyfikacja produktów biorących udział w Ogólnopolskim Programie Promocyjnym 'Doceń polskie'.
O przyznaniu tego zaszczytnego godła decyduje grono niezależnych ekspertów, którego przewodniczącym jest Mirek Drewniak, członek Fundacji Klubu Szefów Kuchni.

W Loży Ekspertów zasiadali ponadto: Celina Nierodkiewicz (ekspert ds. jakości, sekretarz Stowarzyszenia Rzeźników i Wędliniarzy RP), Zbigniew Kurleto (członek Fundacji Klubu Szefów Kuchni), Jarosław Kujawa (Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi) oraz Katarzyna Salomon reprezentująca organizatorów programu.
Honorowy Patronat nad przedsięwzięciem sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marek Sawicki.

Eksperci wystawiali noty za smak oraz wygląd produktu. Ocenie podlegał również stosunek jakości artykułu spożywczego do jego ceny.

Różnorodność produktów zgłoszonych do certyfikacji pokazuje, że godło ?Doceń polskie? stało się istotnym walorem dla przedstawicieli różnych branż. To również dowód na to, że producenci mają ogromne zaufanie do wiedzy i doświadczenia Loży Ekspertów.

Niezależni eksperci podczas IV certyfikacji produktów biorących udział w programie ?Doceń polskie? pozytywnie ocenili Miód lipowy, Miód gryczany i Miód spadziowy wytwarzane w Pasiece PUCER i nadali certyfikaty.

foto foto foto

Dane teleadresowe

 

Pasieka Pucer Dariusz Pucer


Pastwiska 7
11-410 Barciany

tel. 508381243, 508381244

www.pasiekapucer.pl

www.pasiekapucer.eu

e-mail: pasiekapucer@wp.pl

Obraz może zawierać: tekst

Liczba odwiedzin: 304289

Pasieka PUCER, miód, miód z poziomkami, miód lipowy, miod, pucer, miód spadziowy, bartnik