MIÓD Z MALINAMI, SKLEP ON LINE. MIÓD Z MALINAMI, MIÓD Z POZIOMKAMI, MIODY, ZESTAWY PREZENTOWE, PREZENTY KORPORACYJNE.


MIÓD Z MALINAMI, MIÓD Z POZIOMKAMI.

W  celu dokonania zakupu kliknij pasiekapucer.eu

UPOMINKI DLA GOŚCI WESELNYCH

Upominki dla gości, które powoli stają się ślubnym zwyczajem także w Polsce, inspirację czerpią głównie z tradycji z innych krajów. Istnieje jednak typowo polski pomysł - małe, pięknie dekorowane słoiczki z miodem to słodkie podziękowanie dla gości i prawdziwie polski akcent na weselnym stole. Uroczy słoiczek miodu przewiązany wstążeczkami, z delikatnie skrzącymi kryształkami, piórkami na tkaninie, albo rustykalny w różnej wersji kolorystycznej w zależności od płci. Do wyboru są różne aranżacje w kilku kolorach. Mini słoiczki dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych i stylizacyjnych. Oferujemy duży wybór wzorów PERSONALIZOWANYCH etykiet oraz ozdób wieczka.

Miód oczywiście pochodzi wyłącznie z Pasieki PUCER. Standardowo proponujemy miód wielokwiatowy, ale istnieje możliwość zamówienia dowolnie wybranego miodu.

Miodzik będzie doskonałym prezentem dla gości weselnych, ale sprawdzi się również jako upominek na inne okazje jak komunie i chrzciny.

 

Chcesz zamówić na swoje wesele? Przejdź do sklepu

 

pasiekapucer.eu/24-miod-dla-gosci-weselnych

 

 

Pomysłowe prezenty korporacyjne

 • EKSKLUZYWNE MIODOWE ZESTAWY.
  GOTOWE POMYSŁOWE  PREZENTY KORPORACYJNE.

   

  Tradycyjne, naturalne miody to idealne świąteczne upominki firmowe dla Państwa pracowników i partnerów biznesowych. Wszystkie produkty możemy przygotować z ciekawą, indywidualną personalizacją, taką jak logotyp na kartoniku czy ozdobna wstążka w firmowych barwach, tak aby obdarowani ciesząc się ich smakiem łatwo mogli powiązać te przyjemne doznania z nazwą Państwa firmy. Dzięki wyjątkowemu opakowaniu ozdobnemu możliwe jest nadanie im indywidualnego charakteru,

  Doskonale rozumiemy, że wykwintne, naturalne miodowe zestawy prezentowe charakteryzują się nie tylko wyśmienitym smakiem i wysoką jakością wykonania, ale także ozdobnym opakowaniem, które pozwala podkreślić wyjątkowy charakter znajdujących się wewnątrz miodów. W tym roku wprowadziliśmy zestawy "mini", które są niezwykle wdzięcznym i atrakcyjnym cenowo upominkiem. Przygotowywane przez nas słodkie upominki skomponowane są z miodów najwyższej jakości. Świadczą  o tym uzyskane certyfikaty: "Doceń Polskie", "Polski Smak 2012" czy ostatnio uzyskany znak "Poznaj Dobrą Żywność" nadawany przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz artykuł w listopadowym numerze Claudii.

  Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala doradzić klientowi wybór odpowiednich naturalnych słodkości kojarzących się ze świętami Bożego Narodzenia stosownie do budżetu, potrzeb biznesowych i upodobań. Gwarantujemy również odpowiedni sposób transportu i przechowywania, tak żeby zestawy upominkowe dotarły do Państwa i  Klientów w idealnym stanie.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych miodów i mamy nadzieję, że nasze miodowe zestawy sprostają Państwa wymaganiom. Zawsze jednak jesteśmy gotowi przygotować specjalny zestaw prezentowy dostosowany do Państwa potrzeb.

  Aby przejść do sklepu kliknij pasiekapucer.eu/21-zestawy-prezentowe   


 


 

Dane teleadresowe

 

Pasieka Pucer Dariusz Pucer


Pastwiska 7
11-410 Barciany

tel. 508381243, 508381244

www.pasiekapucer.pl

www.pasiekapucer.eu

e-mail: pasiekapucer@wp.pl

Obraz może zawierać: tekst

Liczba odwiedzin: 304111

Pasieka PUCER, miód, miód z poziomkami, miód lipowy, miod, pucer, miód spadziowy, bartnik